Drodzy Kandydaci, ubiegający się o miejsca w szkołach, dla których organem prowadzącym jest Powiat Ostrowski!
Poznaliście już listy osób zakwalifikowanych. Pamiętajcie, że do 24 lipca do godz. 15.00 należy potwierdzić wolę nauki w klasie, w której znaleźliście miejsce, do tego też dnia trzeba dostarczyć do szkoły oryginalne dokumenty!
Lista osób przyjętych do oddziałów zostanie opublikowana 25 lipca o godzinie 14.00.
Może zdarzyć się tak, że nie znajdziesz swojego nazwiska na żadnej z list w klasach, które wybrałeś. Nic straconego!
Od 29 lipca 2024 r. od godz. 8.00 rusza rekrutacja uzupełniająca i potrwa do 31 lipca do godz. 15.00!
Szkoły ponadpodstawowe będą ją prowadzić we własnym zakresie, a lista miejsc wolnych pojawi się w systemie Nabór 25 lipca po godz. 14.00
Śledźcie uważnie informacje, a potem kontaktujcie się bezpośrednio ze szkołą, która będzie prowadziła rekrutację uzupełniającą.
Trzymamy kciuki !